Meer weten over Atelier 6!
Altijd direct op de hoogte!
Direct meedoen bij A6
Met de cursus textiel art leert u op een vrije manier met textiel kunst te maken.
Enige ervaring met textielverwerken (onder andere naaimachine naaien, quilten, borduren, haken, breien en vilten) is gewenst.
Er wordt niet echt les gegeven. Iedereen is zelfstandig bezig aan eigen textiel art, maar wordt begeleid door de docent. Daarnaast inspireren we elkaar en geven we elkaar tips & tricks.
geen
De kosten voor deze cursus zijn exclusief kosten voor materialen!
De cursus is iedere 2e en 4e zaterdag van de maand.
Deze cursus gaat alleen bij voldoende deelname door.
Wilt u zich inschrijven voor de cursus "Textiel art"? Vul dan het onderstaande aanmeldformulier geheel in. Na ontvangst van het formulier nemen wij z.s.m. contact met u op.
843Ik ga ermee akkoord dat Atelier 6 de door mij opgegeven gegevens registreert en bewaart in een gegevensverzameling voor m.n. administratieve doeleinden. (Privacyverklaring op grond van de Europese Richtlijn Algemene Verordening Gegevensbescherming; het privacybeleid van Atelier 6 kunt nalezen op de website)
met Ernestine de Bruijn